
Коробка 20л бура 240х240х380 П34 BAG in BOX
26,64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 240240380.34.00
+380639826604
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-коробки картонні типу bag in box 20 л квадрат П34 для рідин та концентратів соків та меланжу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 22 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ємність | 21 літрів |
| картон | П33 |
| Матеріал | гофрокартон В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,64 ₴



