Коробка картонна самозбірна розмір всередині 270х170х166 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 166 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.


