
КОРОБКА ДЛЯ ПІЦИ 350x350x35 БІЛА
8,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: pizza_350_БЕЛАЯ
+380639826604
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка для піци з білого мікрогофрокартону діаметром 350м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Діаметр | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,20 ₴



