
Коробка бура 360х360х40 самозбірна (скринька)
15,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 360x360x40 mm К 0427
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка бура самозбираюча (скринька) - розмір всередині 360х360х40 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,40 ₴

