
Коробка бура 160х50х25 самозбірна (скринька)
2 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 160x50x25 mm К 0427
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка самозбірна внутрішній розмір 160*50*25 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 25 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴


