
Коробка БІЛА 400х120х30 самозбірна пенал
6,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 400х120х30 mm Б 0427
Відправка з 22 травня 2026+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка БІЛА самозбірна (пенал) розмір всередині 400х120х30 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,80 ₴


