
Гофроящик 320_320_275 2лх9шт 28л
16,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ГЯ_ 320х320х275
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
призначений для розміщення коробок -х літрових
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
| Призначення | Для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16,20 ₴

