
Коробка 10л БІЛА Bag in box
12,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 230160300.32.01
+380639826604
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка БЕЛАЯ типу bag in box 10л без друку для напоїв і рідин. Зі спеціальними прорізами для крана та рук. Виготовлена з п'ятишарового картону.
Ще естетичніший вигляд у якісному виконанні для найвимогливіших! Прекрасний фон для логотипа або друку в один-два кольори.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ємність | 10 літрів |
| картон | П33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,60 ₴

