
Коробка бура 725х115х98 самозбірна тубус
17,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 725х115х98 mm К 0427
Відправка з 22 травня 2026+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка бура самозбірна (тубус) розмір всередині 725х115х98 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 1 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 725 мм |
| Висота | 98 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17,60 ₴
- Спосіб упаковки: пачки по 100шт


