
Коробка БІЛА 185х100х35 самозбірна (скринька)
4 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 185x100x35 mm Б 0427
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка картонна самозбірна (скринька) розмір внутрішні 185х100х35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴


