

7 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
| Бічна складка | 25 мм |
| Призначення | Для продуктів |