
Коробка бура 143х125х95 самозбірна
6 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: 14312595.00
Відправка з 01 червня 2026+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка самозбірна бура з мікрогофрокартону розмір всередині 143х125х95 мм
під чашку, банку та інш.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 143 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 95 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.



