
Коробка бура 377х314х101 самозбірна
24,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 377x314x101 mm К 0427
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка самозбірна (скринька) розмір всередині 377х314х101 мм - короб - під пальта, одяг
поштова коробка
коробка під постіль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 377 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Висота | 101 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,30 ₴

