
Коробка бура 315х230х43 самозбірна (скринька) під промтовари
11 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 315х230х43 mm К 0427
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка самозбірна (скринька) під промтовари
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Висота | 43 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴


