
Лоток піддон 430х170х34 для банок 0,5
4 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 43017034.00
Відправка з 24 травня 2026+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
лоток (піддон) самозбірний для склотари (10 банок по 0.5 л), каністр 4 х 5 л, ж/ банок 1 л тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴



