
Лоток піддон 373х373x35 самозборний
4,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ЛС_373х373х35
Відправка з 24 травня 2026+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
лоток піддончик самозборний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 373 мм |
| Довжина | 373 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | гофрокартон В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,70 ₴

