
Коробка бура 250х170х75 самозбірна (шкатулка)
11,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 250x170x75 mm К 0427
+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка самозбірна (шкатулка) - розмір всередині 250х170х75 мм мікрогофрокартон Т22Е
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,30 ₴


