
Коробка бура 382х194х84 самозбірна (шкатулка)
15,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 382x194x84 mm К 0427
Відправка з 22 травня 2026+380672362007
- +380 (67) 236-20-07представник
- +380 (67) 431-60-85офіс (замовлення)
- +380 (67) 430-33-42логіст (відправлення)
- +380 (77) 226-20-07директор (виробництво)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коробка самозбірна (шкатулка) - розмір всередині 382х194х84 мм Т22В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 194 мм |
| Довжина | 382 мм |
| Висота | 84 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бурий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,80 ₴


